У Вінниці після ракетного обстрілу відновлюють електропостачання

Сьогодні підступний ворог в черговий раз завдав ракетного удару по об’єкту критичної інфраструктури (його офіційно не називають, але більшість людей знають, про що йде мова).

В результаті у області і самій Вінниці серйозні проблеми з енергозабезпеченням. Але фахівці працюють і вже є успіхи щодо відновлення подачі світла в домівки людей.

«Енергетики приймають всіх можливих заходів для стабілізації. 20% області вже заживлено. Очікуємо дозволу Укренерго на набір потужності до дозволеної величини. Вона ще не доведена. Потужності на всіх не вистачить. Черги зіб’ються. Відключення будуть довшими. Але це не блекаут! Тримаємося!», — йдетсья у повідомленні АТ «Вінницяобленерго».

Через знеструмлення насосні станції КП «Вінницяоблводоканалу» не можуть подавати воду у помешкання містян.

«Якщо в окремих мікрорайонах іще є вода, навіть зі зниженим тиском, робимо запаси. Ситуація непередбачувана. Тому набираємось терпіння. Будемо відновлювати постачання води по мірі того, як буде з‘являтися електроенергія», – йдеться у повідомленні підприємства.

Крім того, у місті призупинена робота електротранспорту.

Нагадаємо, всій Україні перебої з енергопостачанням триватимуть протягом доби. Це мінімум. Після обстрілів світло зникло не тільки у Вінниці, а й в Київі, Львові, Харкові, Дніпрі і інших містах.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018 - 12:17
Норвежская обсерватория в городе Сенья запечатлела на видео необычайной красоты северное сияние, которое назвали Аврора Бореалис. Синие, желтые  и зеленые волны перекатывались по ночному небу, создавая шедевральное зрелище. Небо буквально ...

В Донецке крупный пожар: появилось видео

15.06.2018
Ранее мы сообщали о том, ...