У Вінниці після Петрушенко у скандал із плагіатом потрапив Аксельрод

Національне агентство із забезпечення якості освіти просить Міністерство освіти і науки позбавити проректора з навчальної роботи та регіонального розвитку Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) вінничанина Романа Аксельрода ступеня доктора економічних наук у зв’язку з виявленим плагіатом.

Про це повідомляє пресслужба НАЗЯВО. 

У повідомленні зазначається: «Національним агентством прийнято рішення звернутись до Міністерства освіти і науки України щодо позбавлення Аксельрода Р.Б. наукового ступеня доктора економічних наук за результатами перевірки щодо виявлення академічного плагіату». 

У коментарі NaПарижі Роман Аксельрод зауважив, що утримується від розлогого висловлювання думки.

«Вважаю, що плагіату немає. Є відсутність посилань на джерела в окремих абзацах, але це не вплинуло на новизну та розкриття теми – основні чинники дисертації», — сказав Роман Аксельрод.

Що було раніше

Скандал із плагіатом: у Вінницькому медуніверситеті призупинили вибори на посаду ректора

У Міністерстві охорони здоров’я України призупинили конкурс на посаду ректора Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

Як писала 8 вересня Українська правда, таке рішення прийняли через ймовірне виявлення плагіату в наукових працях однієї з кандидаток, повідомляли у МОЗі.

«Є ризик, що у виборців сформується необ’єктивне ставлення до кандидатів на заміщення посади ректора Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. Відповідно, це може негативно вплинути на результати виборів», – пояснюють у відомстві.

Нагадаємо, раніше до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти надійшла скарга про виявлені факти плагіату у науковій статті та докторській дисертації виконувачки обов’язків ректорки Вінницького медичного університету Вікторії Петрушенко.

Представники в.о. ректорки подали позовну заяву до суду щодо заборони НАЗЯВО проводити перевірку її робіт на наявність плагіату. У результаті розгляду справи Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив подану заяву.

У міністерстві наголошують, що зацікавлені в об’єктивності та неупередженості під час усього виборчого процесу. 

«Будуть прийняті відповідні рішення щодо розгляду документів претендентів та проведення конкурсу на заміщення посади ректора ВНМУ ім. М. І. Пирогова вже після прийняття остаточного рішення суду у цій справі та/або висновку НАЗЯВО», – обіцяли у МОЗ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018 - 11:13
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с топором на школьников и поджог аудиторию После резни в школе Перми несколько иной, но похожий случай утром 19 января произошел на окраине Улан-Удэ. Сначала ученик ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...