У Вінниці пенсіонери отримують щомісячну муніципальну доплату

Оформлення муніципальної доплати, передбаченої антикризовою програмою, розпочнеться у червні

З липня понад 14 тисяч вінничан почнуть отримувати щомісячну муніципальну доплату. Її середній розмір становитиме 300 гривень і виплачуватимуть її до кінця року. Про це йдеться у новому програмному документі, що орієнтований на пом’якшення соціальних та економічних наслідків пандемії, – Програмі антикризової підтримки Вінницької міської ОТГ «Вінничани важливі» https://cutt.ly/syPA2JS , що ініційована Сергієм Моргуновим.

Для оформлення цієї допомоги з початку червня працівники департаменту соціальної політики міської ради розпочнуть зв’язуватись у телефонному режимі з людьми, яким передбачено доплату. Людям розкажуть, в який день та час їм потрібно прийти  до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання, щоб оформити допомогу. 

За додатковими роз’ясненнями можна звертатись за номерами телефонів: 50-83-88 (Управління соціального захисту населення «Вишенька»), 50-86-70 (ЦНАП «Замостя» та «Старе місто»). 

Муніципальну допомогу отримають: 

– непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує 2 000 гривень;

 

– непрацюючі вінничани, які отримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;

– непрацюючі вінничани з інвалідністю з дитинства; 

– люди, які доглядають за тяжкохворими дітьми.

По 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи «А».


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015 - 13:46
Британец Алистер Моффат установил рекорд Гиннесса по парковке задним ходом. Невероятный акробатический трюк был исполнен за рулем старенького Mini. Как следует набив руку на параллельной парковке, Алистер Моффат устремился к ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...