У Вінниці облаштовують 20 пунктів для приготування їжі на випадок блекауту

У Вінниці провели виїзну нараду з приводу організації пунктів харчування на випадок надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

На своїй сторінці у Фейсбук мер написав, що у Вінниці, окрім стаціонарних точок, які базуватимуться у школах, передбачені і пересувні кухні.

“Комплекти мобільних кухонь передало нам німецьке місто Мюнстер, про що вже розповідав. Система складається з кількох модулів – варильні поверхні (електро та газові), модулі для води, для теплого водопостачання, для миття посуду. Обладнання якісне та надзвичайно функціональне”, – повідомив Сергій Моргунов.

Він подякував громаді Мюнстера та меру Маркусу Леве за вчасну і важливу допомогу, яка дозволить підтримати мешканців Вінницької громади в разі повного блекауту.

“Наше завдання дооснастити ці кухні, зокрема генераторами, щоб за потреби розгорнути їх у різних мікрорайонах”, – зазначив міський голова.

Загалом у Вінниці планують облаштувати 20 пунктів приготування їжі, в яких готуватимуть для вінничан у разі відсутності світла та газу.

Нагадаємо, 22 грудня прибув черговий 15-тонний гуманітарний вантаж від німецького міста Мюнстер у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Вінниця отримала тушкованку та чотири модульні кухні для “пунктів незламності”.

До складу гуманітарного вантажу ввійшли, зокрема, 24 палети з 5 різними видами тушкованки, а також чотири модульні кухні на газу.

“Також, для повноцінної роботи кухні, ми додатково отримали 5 модулів для приготування їжі, три модулі для води та три модулі теплого водопостачання”, – розповів тоді заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Від Мюнстера Вінниця також отримала понад 3 тисячі одноразових столових наборів.

“Це дозволить розширити муніципальну мережу пунктів приготування їжі. І ми зможемо надавати гарячі обіди в першу чергу дітям і людям літнього віку”, – зазначив Сергій Моргунов.

Він подякував німецьким партнерам за “надзвичайно важливу і потрібну допомогу”.

“Цінуємо, що Мюнстер, з яким ми тільки розпочинаємо історію партнерства, допомагає Вінниці. Дякуємо за сприяння нашим добрим партнерам з GIZ. Ми захищаємо спільні європейські цінності, і підтримка друзів дає нам сили вистояти та перемогти”, – додав міський голова.

Раніше повідомлялось, що 14 грудня під час онлайн-засідання міської ради Мюнстера, в якому взяв участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, розглянули питання про укладення тристоронньої угоди солідарності міст Мюнстер-Люблін-Вінниця. Саме з такою ініціативою вийшло німецьке місто Мюнстер.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице пожар в пойме Южного Буга уничтожил гнезда птиц: видео

05.04.2017 - 20:14
Если в прежние месяцы спасатели практически ежедневно выезжали на тушение возгораний в жилых домах, то теперь ликвидируют пожары сухостоя. Причем, ежедневно более чем в 10 местах области. Утром 5 апреля ...

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018
По улицам Чугуева Харьковской области ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...