У Вінниці неповнолітній скоїв грабіж біля ТЦ «Грош»

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням неповнолітнього у вчиненні грабежу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що неповнолітній мешканець міста Вінниці, перебуваючи неподалік зупинки ТЦ «Грош» по вулиці Немирівське шосе в м. Вінниця, помітив як незнайомий громадянин поклав на землю свій велосипед та відвернувся від нього.

Не приховуючи свого наміру протиправно заволодіти майном, хлопець попрямував до велосипеда, сів на нього та почав рух в бік вулиці Немирівське шосе, не реагуючи на викрики власника з проханням зупинитися та повернути велосипед.

Неповнолітній обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України, – відкрите викрадення чужого майна (грабіж). Наразі триває судовий розгляд справи, за результатами якого буде прийнято рішення щодо вини, виду та міри покарання неповнолітньому любителю чужих велосипедів.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області
С. Бессолова

 


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017 - 19:44
Первый серийный автомобиль Volvo был изготовлен в 1927 году на предприятии в Гётеборге. С тех пор компания зарекомендовала себя как один из самых известных и уважаемых автомобильных производителей в мире. ...

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017
Беспечность жителей развитых западных стран ...