У Вінниці на президентських праймеріз партії «УКРОП» переміг нардеп Олександр Шевченко

Народний депутат від партії «УКРОП» Олександр Шевченко під час внутріпартійного праймеріз отримав беззаперечну підтримку серед вінницьких однопартійців. Його кандидатуру пропонують висунути кандидатом у президенти 185 із 186 «укропівців», які у неділю, 14 жовтня, зібралися у КЗ «Плеяда».

Як зазначив на зустрічі з вінничанами голова партії Тарас Батенко, «УКРОП» – «єдина партія, яку влада боїться», і яка складає «реальну альтернативу», окрім того, вона перша, яка проводить праймеріз, аби саме партійці визначили того, хто балотуватиметься у президенти. На разі у всіх регіонах України «укропівцям» пропонують обирати серед заступника Київського міського осередку Ірини Головатенко, заступника голови партконтролю Оксани Тунік-Фриз і нардепа Олександра Шевченка.

Голова правління заснованого українськими дипломатами БФ «Майдан Закордонних Справ» Богдан Яременко зазначив, що партія «не бреше і не брехатиме надалі».

«Ми перші, хто ще у травні звернув увагу на нову ділянку агресії з боку Росії – Азовське море. Ми переконані, що потрібно розірвати дипломатичні відносини з Росією, вигнати всі російські установи. Держава має визнати, хто є її ворогом. Ми не дамо повернути наші території на їхніх умовах. Щодо наших західних друзів, то в Україні має бути не прозахідна, а проукраїнська влада, яка не дозволить зробити з країни виключно аграрну державу. Ми маємо розвивати промисловість, адже це відповідає національним інтересам», – зазначив Б. Яременко, пояснюючи зовнішньополітичні погляди партії.  

Після виступів спікерів, які окреслили основні засади партії, коротко про свої платформи прозвітували і кандидати. За словами Олександра Шевченка, в Україні треба почати займатися економікою. Він пригадав власний досвід, який дозволив завдяки «Буковелю» вдихнути життя у депресивний гірський район.

«За 18 років він суттєво змінився. Люди отримали роботу і гідну зарплатню. Немає сенсу виїжджати на заробітки. А сам курорт перетворився на один з найпопулярніших в Європі. Нам вірять. Сьогодні МВФ називає Україну найбіднішою державою на континенті. Чому так? З-за кордону бізнес не бажає вкладати кошти, оскільки не розуміє – війна в нас чи ні. Якщо українці не вкладають гроші у банки, це означає, що вони не вірять владі. Потрібно змінювати тенденції. Якщо зменшити податковий тиск, надати можливість розвивати середній та малий бізнес, то ВВП держави за рік зросте на 7-8%», – запевняє Олександр Шевченко.  

Moneyveo

Коли шляхом голосування, О. Шевченку виказали довіру майже всі з присутніх у залі «укропівців», він пояснив кілька кроків, які зробить, якщо стане президентом. Нардеп запевнив, що не продаватиме «Буковель», оскільки вважає туркомплекс «своєю сьомої дитиною», а якщо дізнається про порушення закону друзів, прикладе зусиль, аби вони понесли справедливе покарання. З Росією буде розмовлятиме лише про звільнення наших полонених. 

 


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, опять оговорился: видео

08.11.2016 - 20:57
Глава МИД России Сергей Лавров, выступая на международном семинаре, говоря о том, чего желает Кремль в разрезе Донбасса оговорился. Мол, Россия не желает, чтобы “Конфликт на Донбассе оставался ни в ...

Путин украл старую шутку о спорте и спирте: видео

29.11.2017
“Есть такое слово спорт. Не ...