У Вінниці на хабарі викрили керівницю навчального закладу

Співробітники ДВБ Нацполіції затримали «начальницю Вінницького відділення Національної академії внутрішніх справ України» під час отримання неправомірної вигоди за сприяння у здачі навчально-екзаменаційної сесії та подальше її лояльне ставлення до студентів. У службовому кабінеті…. Втім, у НАВС зазначають, що жінка давно звільнена.

У Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України вказують, що «освітянка збирала «данину» зі студентів.

«Працівники внутрішньої безпеки та Київської обласної прокуратури затримали жінку під час отримання неправомірної вигоди. Вона налагодила схему незаконного збагачення», — йдеться у повідомленні.

За офіційним повідомленням ДВБ НПУ, посадовиця пропонувала студентам в обмін на грошову винагороду посприяти у здачі навчально-екзаменаційної сесії та подальше її лояльне ставлення до студентів.

Оперативники задокументували факт отримання жінкою 37 200 гривень. Під час отримання частини хабаря її затримали у процесуальному порядку.

Правоохоронці повідомили посадовиці навчального закладу про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Їй загрожує до десяти років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Київська обласна прокуратура.

У той же час Національна академія внутрішніх справ спростовує дещо з цієї інформації.

«У деяких засобах масової інформації та публічних джерелах розповсюджується інформація про виявлення факту хабарництва, який пов’язується з НАВС. Особа, про яку йдеться, не є працівницею НАВС, звільнена з роботи й служби в Національній поліції понад два місяці тому. Висвітлення викривленої інформації з тенденційно упередженими оцінками значною мірою обумовлюється домислами за плітками без знання реальної ситуації. Нині, коли працівники академії й сотні її випускників самовіддано боронять незалежність держави, протидію злочинності поєднують зі службою на передовій, у прифронтовій зоні й на деокупованих територіях, помилкові акценти шкодять іміджу закладу», — йдеться у повідомленні закладу.

У НАВС зауважують, що «шахрайські дії однієї особи плямують честь всього колективу».

У поліції повідомляють про затримання «очільниці підрозділу відомчого навчального закладу». Чому у НАВС дорікають «деяким ЗМІ» і не висувають претензій ДВБ НПУ? Адже саме вони стверджують, що викрили діючу посадовицю, а не когось там звільненого.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лига Европы-2017. Ростов – Манчестер Юнайтед – 1:1: видео голов

09.03.2017 - 22:46
В Российском Ростове одноименная команда сыграла в ничью 1:1 с «Манчестер Юнайтед» в первом матче 1/8 финала Лиги Европы. Первыми отличились манкунианцы — на 35-ой минуте гол на свой счет ...