У Вінниці на алеї лісопарку затримали чоловіка з наркотичними таблетками

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 20-річного жителя Сумської області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні психотропні речовини.

Установлено, що в липні 2021 року на центральній алеї лісопарку, що знаходиться по вулиці Хмельницьке шосе в місті Вінниці, працівниками поліції, в порядку передбаченому ст. 208 КПК України, був затриманий молодий чоловік, в якого під час обшуку виявлено шістдесят три полімерних згортки з шістдесятьма трьома таблетками, які останній зберігав при собі з метою збуту.

За результатами експертизи, у вказаних таблетках виявлено особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено — МДМА (3,4-метилендіоксиметамфетамін).

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку хлопцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Прокурор Вінницької окружної прокуратури С. Литвинюк


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015 - 10:51
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому что они русские. При этом защищают украинских синичек! ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...