У Вінниці молодик зі зброєю відібрав у чоловіка тисячу доларів

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно 25-річного жителя Вінниці, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 189 КК України (вимога передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим (вимагання), поєднане з насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи).

Слідством установлено, що вінничанин протягом лютого-березня поточного року створив вигадану ситуацію щодо виникнення боргового зобов’язання у потерпілого, після чого погрозами насильства та заподіянням тілесних ушкоджень висловив останньому вимогу виплати йому коштів у розмірі 1000 доларів США взамін його безпеки. Так, 25-річний молодик неодноразово висловлював потерпілому погрози фізичною розправою, у тому числі із застосуванням предмету, схожого на вогнепальну зброю, які потерпілий сприймав, як реальні.

У подальшому співробітниками поліції було затримано вищезазначеного 25-річного зловмисника та вилучено у нього грошові кошти, які він вимагав у потерпілого.

У разі доведення винуватості чоловіка в судовому порядку йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури
Андрій Юрійович Ковтун


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016 - 02:56
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по продолжительности взрыв. На рынке пиротехники что-то взорвалось в одном из магазинов, а дальше последовала цепная реакция. В результата взорвались и сгорели более 30 торговых точек. ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...