У Вінниці модернізація інженерних мереж залишається найзатребуванішим видом ремонту багатоповерхівок

У місті продовжують замінювати інженерні мережі, оновлювати ліфти та  утеплювати міжпанельні стики в багатоповерхівках. Також ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні, встановлюють контейнерні майданчики та облаштовують пандуси. 

Цього року у Вінниці планується встановити безпровідну диспетчеризацію на 20 ліфтах. Наразі капітальний ремонт ліфтів триває у будинку по  вул. Д.Нечая, 77а, роботи тут виконані в одному з під’їздів, а також по вул. О. Антонова, 40а, в одному із під’їздів будинку роботи уже завершили.

Уже не перший рік вінничани активно долучаються до програми співфінансування ремонту житлового фонду. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. Найпопулярнішим видом робіт серед жителів є заміна інженерних мереж. Минулого року вдалося провести такі роботи у 61 багатоквартирному будинку. Цього року уже завершили капітальний ремонт інженерних мереж у будинках по вул. вул. Б. Ступки, 3,  вул. В. Порика, 37.  

 «Наразі ми працюємо на умовах співфінансування по заміні інженерних мереж в будинках по просп. Космонавтів, 52,  вул. Литвиненко-Вольгемут, 40, вул. Литвиненко-Вольгемут, 32, вул. Стельмаха, 41. Також розпочинаємо роботи у будинку по вул. Р. Скалецького, 35/194. Ще у будинках по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів,8 та вул. Ващука,11 робимо міжпанельні стики», — зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Також облаштовують контейнерні майданчики по вул. Хмельницьке шосе, 49 та просп. Космонавтів, 77. У будинку по вул. Москаленка, 67 облаштовують пандус, а по вул. І.Миколайчука, 11 – він уже встановлений. 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Как работают механизмы автомата Калашникова, — замедленная видеосъемка

09.12.2016 - 14:32
YouYube-канал Vickers Tactical в деталях показал работу механизмов самого распространенного в мире автомата. Автомат Калашникова – самая узнаваемая в мире модель оружия и наиболее массовый «огнестрел». По самым скромным оценкам, ...

Появилось видео запуска новой украинской ракеты

16.11.2016
В последние месяцы, вопреки голословным ...