У Вінниці крадій поцупив сумку, в який виявилися автомат Калашникова і наркотики

Раніше неодноразово судимий за корисливі злочини громадянин у квітні 2019 року, орендуючи кімнату в одному з хостелів міста Вінниці, вирішив збагатитись за рахунок свого сусіда по кімнаті. Коли останній на короткий проміжок часу залишив приміщення кімнати, зловмисник, не вивчаючи, що саме забирає, викрав велосипед потерпілого та належні йому сумки.

Перемістивши усе викрадене до квартири свого давнього знайомого, злодій дослідив вміст сумок, де окрім ряду особистих речей потерпілого виявив ще й наркотичний засіб – канабіс, а також автомат конструкції Калашникова. Вирішивши, що вказані речі можуть стати йому в нагоді, злочинець залишив їх у себе, не вживаючи жодних заходів спрямованих на передачу заборонених у вільному обігу предметів до відповідних правоохоронних органів, проте в подальшому був затриманий працівниками поліції з вилученням усіх «трофеїв».

Відносно вказаного громадянина Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, ч. 1 ст. 309 КК України – незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, ч. 1 ст. 262 КК України – привласнення вогнепальної зброї, ч. 1 ст. 263 КК України – зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Для довідки: за вчинення злочинів, за ч. 1 ст. 262 та ч. 1 ст. 262 КК України, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
А. Безпалюк


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Под Горловкой уничтожены склады боеприпасов «ДНР»: новое видео

25.02.2019 - 10:16
Как и обещал вчера, подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц сегодня утром выложил очередное видео из цикла «шмаки-бум» – на этот раз подрыв склада с боеприпасами террористов ДНР в ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...