У Вінниці касир ломбарду привласнив кошти закладу

Житель Вінниччини впродовж листопада-грудня 2017 року, перебуваючи на посаді касира-оцінювача одного з ломбардів міста Вінниці і будучи матеріально відповідальною особою, підробив тринадцять договорів застави майна, внісши до них неправдиві відомості щодо предметів застави та інформацію про неіснуючих людей. На підставі підроблених документів він видавав з каси ломбарду грошові кошти на суму близько 45 тисяч гривень, які в подальшому використовував на власні потреби.

Виявивши підроблені документи та відсутність грошових коштів, власники фінансової установи звернулись до правоохоронних органів міста Вінниця. За вказаним фактом правоохоронцями зареєстровано кримінальне провадження, а дії зловмисника кваліфіковано за чч.1, 3 ст.358, чч.1, 3 ст.191  Кримінального кодексу України.

За результатами досудового розслідування у даному кримінальному провадженні Вінницькою місцевою прокуратурою спрямовано обвинувальний акт відносно зловмисника до Вінницького міського суду.

Суд, дослідивши всі обставини кримінального провадження, визнав обвинуваченого винним за підроблення офіційних документів та привласнення коштів ломбарду та призначив йому покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком.

Окрім призначеного покарання, судом також задоволено позов товариства до обвинуваченого та ухвалено стягнути з нього грошові кошти на суму завданих збитків.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

В Раде произошла драка: видео

06.10.2017 - 10:53
Первый закон проголосован После вчерашнего блокирования трибуны и президиума Верховной Рады противниками принятия законов о Донбассе, внесенных на рассмотрение президентом, сегодня эстафету перехватили нардепы из БПП. Они взяли под контроль ...

Мустафе Найему в Киеве сломали челюсть: видео

30.04.2018
В Киеве народному депутату Мустафе ...

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016
Продолжается сезон снегопадов. И тем, ...