У Вінниці група підлітків під виглядом дівчини знайомилась в інтернеті з чоловиками і грабувала їх на побаченнях

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно групи осіб, які обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), кваліфікуючими ознаками якого є грабіж поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб), та у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого та ч. 2 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, кваліфікуючою ознакою якого є розбій вчинений за попередньою змовою групою осіб).

Так, неповнолітні вінничани, прагнучи незаконно збагатитися, під приводом знайомства, з метою подальшого незаконного заволодіння чужим майном, використовуючи мережу Інтернет, під вигаданим жіночим ім’ям знайомилися через соціальні мережі з потенційними потерпілими та домовлялися з ними про зустріч.

До участі у скоєнні кримінальних правопорушень залучили дівчину, яка виконуючи роль пособника вчинення злочину, зустрічала потерпілого та відводила до узгодженого місця, де на нього вже очікували нападники.

Коли потерпілий приходив на «побачення», неповнолітні правопорушники, діючи раптово, попередньо узгодивши свої дії, з корисливих мотивів, з метою відкритого викрадення чужого майна із застосуванням до потерпілого насильства забирали цінні речі, гроші та навіть взуття потерпілих.

Правову оцінку діям вказаних правопорушників надано Вінницьким міським судом Вінницької області, який визнав останніх винними у скоєнні інкримінованих злочинів та, враховуючи неповнолітній вік обвинувачених, їх щире каяття та повне відшкодування завданих збитків, призначив покарання у вигляді позбавлення волі з звільненням від відбування покарання з випробуванням.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
 Лілія Скороход

Moneyveo


Подпишитесь на новости

 
luckyads
Uklon
Uklon Driver [CPL Android] UA
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Опубликовано видео с внучкой Путина

14.06.2017 - 20:36
Недавно президент России Путин признался режиссеру Оливеру Стоуну, которому дает серии интервью, что он дедушка. Сказал, что очень любит внуков, хотя и очень-очень редко с ними играет из-за отсутствия времени. ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...

Как будет выглядеть истребитель шестого поколения (видео)

24.01.2016
Американская корпорация Northrop Grumman презентовала ...