У Вінниці група підлітків під виглядом дівчини знайомилась в інтернеті з чоловиками і грабувала їх на побаченнях

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно групи осіб, які обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), кваліфікуючими ознаками якого є грабіж поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб), та у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого та ч. 2 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, кваліфікуючою ознакою якого є розбій вчинений за попередньою змовою групою осіб).

Так, неповнолітні вінничани, прагнучи незаконно збагатитися, під приводом знайомства, з метою подальшого незаконного заволодіння чужим майном, використовуючи мережу Інтернет, під вигаданим жіночим ім’ям знайомилися через соціальні мережі з потенційними потерпілими та домовлялися з ними про зустріч.

До участі у скоєнні кримінальних правопорушень залучили дівчину, яка виконуючи роль пособника вчинення злочину, зустрічала потерпілого та відводила до узгодженого місця, де на нього вже очікували нападники.

Коли потерпілий приходив на «побачення», неповнолітні правопорушники, діючи раптово, попередньо узгодивши свої дії, з корисливих мотивів, з метою відкритого викрадення чужого майна із застосуванням до потерпілого насильства забирали цінні речі, гроші та навіть взуття потерпілих.

Правову оцінку діям вказаних правопорушників надано Вінницьким міським судом Вінницької області, який визнав останніх винними у скоєнні інкримінованих злочинів та, враховуючи неповнолітній вік обвинувачених, їх щире каяття та повне відшкодування завданих збитків, призначив покарання у вигляді позбавлення волі з звільненням від відбування покарання з випробуванням.

 

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
 Лілія Скороход


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015 - 15:01
Часто случается так, что Он позвонил, пригласил на свидание,  а у тебя на голове «гнездо кукушки». В парикмахерскую некогда, а вот подруга, которая может помочь – рядом. Всего за несколько ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...