У Вінниці голови ОСББ допомагатимуть врученню повісток

Голів ОСББ у Вінниці просять активно сприяти врученню повісток військовозобов’язаним і їх прибуттю за викликом до ТЦК та СП.

Про це повідомляє відділ по розвитку ОСББ Вінницької міськради. Відповідний лист надійшов від виконкому.

Заступник міського голови Вінниця Сергій Тимощук звернувся до голів ОСББ з проханням щодо всебічного сприяння працівникам ТЦК та СП у врученні повісток військовозобов’язаним та їх прибуттю за викликом.

Що було раніше

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 1 грудня провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якої обговорювалися сценарій на 2024 рік та зміни в мобілізації. Про це глава держави розповів у своєму зверненні.

«Всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни — і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції — я чекаю на комплексні рішення», — зазначив Зеленський.

Кабмін планує змінити порядок мобілізації в Україні. Головна мета змін полягає в збереженні боєздатності після майже двох років війни з Росією. Про це 27 листопада заявив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляло британське видання The Guardian.

За його словами, Україна планує використати комерційні рекрутингові компанії, щоби провести більш цілеспрямований призов та поповнення рядів призовників. Використання цих компаній має переконати призовників, що вони виконуватимуть ролі, які відповідають їхнім навичкам, а не що їх «просто відправлятимуть на фронт».

«Деякі люди бояться: бояться померти, бояться стріляти. Але це не означає, що вони не можуть бути залучені до інших видів діяльності… Тепер у нас є новий міністр з новим підходом», — пояснив Данілов.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, міністру оборони Рустему Умєрову та прем’єр-міністру Денису Шмигалю підготувати комплексний план із мобілізації. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Юный россиянин задержан за подготовку теракта в столице Норвегии: видео

09.04.2017 - 21:09
В норвежской столице Осло в воскресенье полиция обнаружила взрывчатое вещество, которое на поверку при контролируемом обезвреживании оказалось бомбой. Ее заложили под мостом через Акерсэльва. Неподалеку от места события был задержан ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...

Опубликованы видео и аудио с киллерами Геращенко

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...