У Вінниці двоє шахраїв під виглядом лікарів виманювали у людей гроші

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого жителя, який шахрайським шляхом за попередньою змовою з особою, яка утримується в установі відбування покарань, шляхом обману здійснювали дзвінки до потерпілих осіб поважного віку, начебто від їх близьких родичів та в подальшому заволодівали їх грошовими коштами (ч. 2 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що шахраї здійснювали дзвінки на мобільні телефони потерпілих та представляючись лікарями повідомляли неправдиву інформацію про те, що близькі родичі потерпілих потрапили у дорожньо-транспортну пригоду та в тяжкому стані перебувають у лікарні, у зв’язку з чим на їх лікування терміново необхідні грошові кошти, які необхідно буде передати кур’єру.

В подальшому спільник прибував за адресою проживання потерпілих та отримував грошові кошти від них.

Наразі триває судовий розгляд кримінального провадження у суді.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор окружної прокуратури
Олена АЛЕКСАНДРОВА


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Як зберегти зір

16.07.2016 - 12:36
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, завкафедри очних хвороб університету ім. Пирогова дає фахові поради Відблиски води чи мокрої дороги, яскраве сонце чи засніжені гори. Все це впливає на наші очі. ...

Тяжелый бой на Светлодарской дуге: опубликовано видео

27.02.2018
Волонтерская группа «Повернись живим» показала ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...