У Вінниці дозволено працювати СТО, магазинам мобільного зв’язку і зоомагазинам

Сьогодні міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення дозволити функціонування станцій технічного обслуговування автомобілів, враховуючи, що у вінничан є така потреба, та  потрібно обслуговувати спецтранспорт (швидкі, комунальна техніка тощо). Також працюватимуть магазини мобільного зв’язку (крім магазинів побутової техніки). 

Так само й автомобільні мийки, зоомагазини, ветеринарні аптеки та клініки, магазини ритуальних товарів. А також – газетні кіоски, де здійснюється продаж проїзних квитків.

«Але я наголошую, що ці заклади можуть працювати лише за умови проведення дезінфекційних заходів, наявності засобів індивідуального захисту у персоналу та знаходження в приміщенні не більше одного відвідувача, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Проїзні квитки людям потрібно купувати – але нехай це здійснюється без доступу всередину, там є віконця. Щодо автомобільних мийок, необхідно обов’язково від водіїв вимагати, щоб вони були у захисних масках та рукавичках».

Що стосується квіткових магазинів, то їм дозволили роботу в режимі адресної доставки без доступу в середину приміщень. Директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук зазначила, що підприємцям, які здійснюють таку торгівлю, варто залишити на дверях номер мобільного телефону для замовлень. У такому випадку продавець має можливість знаходитися всередині, а покупець – зателефонувати і повідомити, що хоче придбати. Товар йому мають винести.


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Video >>

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017 - 00:06
Возле здания Администрации президента Украины сторонники Саакашвили из “Руха новых сил” подожгли шины. Среди них присутствует нардеп Егор Соболев. Видео этого действа разместили на странице движения в Фейсбук. Перед этим ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...

Горит российский военный корабль “Маршал Шапошников”, видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...