У Вінниці до суду скеровано обвинувальний акт стосовно водія, що побив на Соборній пішохода

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно чоловіка, який в кінці жовтня 2019 року на вулиці Соборній в м. Вінниці, грубо порушуючи правила дорожнього руху, не надав перевагу пішоходу на нерегульованому пішохідному переході, розташованому на перехресті вулиць Соборної та М. Оводова, після чого проїхав відстань у кілька метрів.

У подальшому водій авто, грубо порушуючи громадський порядок, порушуючи при цьому правила дорожнього руху, розвернув керований ним автомобіль та, проїхавши близько 50 метрів, заїхав правим переднім колесом на тротуар на перехресті вулиць Соборної та М. Оводова, після чого вийшов з автомобіля та поблизу будинку № 48 по вулиці Соборній, наздогнав пішохода та, безпричинно схопивши вказану особу рукою за одежу, кулаком наніс останньому кілька ударів в голову.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, якщо воно було вчинене особою, раніше судимою за хуліганство.

За вчинення такого злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Video >>

Ласточкин в “Играх приколов” представил номер с песней о проспекте Путина: видео

03.11.2017 - 23:05
Ведущий нового юмористического шоу “Игры приколов” спел крутую песню юмористического содержания “Декоммунизация”. Свою группу для этого номера он назвал “Сектор реверсного газа”. Слова под музыку популярного “Сектора газа” прописаны здорово ...

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016
Продолжается сезон снегопадов. И тем, ...

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015
Немало лет прошло после развала ...