У Вінниці до суду скеровано обвинувальний акт стосовно водія, що побив на Соборній пішохода

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно чоловіка, який в кінці жовтня 2019 року на вулиці Соборній в м. Вінниці, грубо порушуючи правила дорожнього руху, не надав перевагу пішоходу на нерегульованому пішохідному переході, розташованому на перехресті вулиць Соборної та М. Оводова, після чого проїхав відстань у кілька метрів.

У подальшому водій авто, грубо порушуючи громадський порядок, порушуючи при цьому правила дорожнього руху, розвернув керований ним автомобіль та, проїхавши близько 50 метрів, заїхав правим переднім колесом на тротуар на перехресті вулиць Соборної та М. Оводова, після чого вийшов з автомобіля та поблизу будинку № 48 по вулиці Соборній, наздогнав пішохода та, безпричинно схопивши вказану особу рукою за одежу, кулаком наніс останньому кілька ударів в голову.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, якщо воно було вчинене особою, раніше судимою за хуліганство.

За вчинення такого злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:50
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

Пик солнечного затмения: видео

21.08.2017
В США народ массово наблюдает ...

Появилось видео летящего в небе над Уралом огненного шара

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...