У Вінниці чотири компанії готові повністю зайняти територію індустріального парку «ВінІндастрі»

У Вінниці відбулося підписання договору про створення та функціонування індустріального парку «ВінІндастрі» між ініціатором створення даного парку — Вінницькою міською радою та керуючою компанією – комунальним підприємством «Вінницький фонд муніципальних інвестицій».

Директор департаменту економіки і інвестицій міськради Максим Мартьянов зазначив, що Вінниця продовжує лідирувати серед інших міст України за високим рівнем розвитку промисловості та торгівлі. Власне, розвиток індустріальних парків в цьому напрямку відіграє ключову роль.

«Індустріальний парк «ВінІндастрі» став четвертим на території громади. Ця ділянка має великі перспективи і ми вже фіксуємо зацікавленість з боку інвесторів», — сказав Мартьянов.

Наразі вже підписані меморандуми про співпрацю з чотирма потенційними учасниками парку, які готові повністю заповнити територію виробничими та складськими приміщеннями. Йдеться про такі підприємства, як ТОВ «Файєрвуд», ТОВ «Смарт лайн», ТОВ «Візарді», ТОВ «БаДМ». Компанії займаються легкою промисловістю, машинобудуванням та металообробкою, а також оптовою торгівлею фармацевтичними товарами.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний наголосив на важливості розвитку промислових потужностей і з точки зору створення нових робочих місць. Він переконаний, що належні умови праці та гідна оплата на Батьківщині стане каталізатором повернення українців з-за кордону.

«Це робота на економічному фронті, яка має чимале значення для обороноздатності нашої країни. Загалом, згідно планів інвесторів, на території індустріального парку «ВінІндастрі» планується створити близько 700 нових робочих місць з високим рівнем заробітної плати. На рівні міської ради, ми надаємо всебічну підтримку потенційним інвесторам в реалізації їх інвестиційних проєктів, щоб їх шлях був не таким тернистим, в такі нелегкі часи для нашої країни», — сказав Очеретний.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео момента взрыва в стамбульском метро (видео)

01.12.2015 - 22:19
В сети появилось видео, на котором запечатлен взрыв под эстакадой стамбульского метро. Происшествие случилось у центральной станции «Байрампаша» в час пик. Пассажиры эвакуированы через тоннель. Напомним, взрыв прогремел сегодня в ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...

Террористы обстреляли жилые кварталы из Града: видео

15.11.2017
Военное телевидение Украины показало видео ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...