У Вінниці чоловік шахрайським шляхом заволодів майном засудженого

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури Вінницької області повідомлено про підозру місцевому жителю, який шахрайським шляхом використовуючи завідомо підроблений документ, заволодів грошовими коштами та виробами з дорогоцінного металу свого довірителя в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, перебуваючи в приміщенні однієї з виправних колоній області, отримав довіреність від засудженого на представництво його інтересів виключно в органах суду, прокуратури та виконавчої влади, подавати та отримувати необхідні довідки та документи.

Однак, маючи умисел на використання завідомо підробленого документу з метою заволодіння майном довірителя із корисливих мотивів, усвідомлюючи що він не наділений повноваженнями щодо представництва інтересів засудженого з питань отримання належного останньому майна, в тому числі рухомого і нерухомого майна, цінностей та грошей, звернувся із заявою до органу поліції щодо надання дозволу на видачу йому належних засудженому речей, а саме грошових коштів в іноземній валюті та виробів із дорогоцінного металу.

Після чого заволодів майном потерпілого на суму понад 400 тисяч гривень.

Наразі триває досудове розслідування.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Moneyveo

Прокурор Вінницької окружної прокуратури
О. Александрова


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Демократия по–российски. В Москве жестко разогнали митинг: видео

14.01.2017 - 18:47
Около 40-50 человек задержали, а одному понадобилась скорая помощь – таков итог собрания сторонников «Новой оппозиции» в Москве. Активисты организации планировали встретиться, чтобы обсудить планируемый митинг в поддержку политзаключенных. Место их ...