У Вінниці чоловік отримав строк за повідомлення про грабіж

Мешканець Вінниці, який повідомив поліцейським про нібито вчинення відносно нього грабежу із застосуванням насильства, сам став обвинуваченим.

Так, на початку 2021 року до Відділу поліції № 2 Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області звернувся 28-річний О. Чоловік повідомив, що на нього напав невідомий, завдавши йому удар ззаду по голові та заволодівши його мобільним телефоном.

Однак, у ході досудового розслідування, у тому числі при допиті свідків, слідством встановлено, що О. надав неправдиві показання, а мобільний телефон втратив з власної необережності.

Окрім того, О. під час його додаткового допиту у якості потерпілого повністю змінив свої попередні покази, при цьому будучи попередженим про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про злочин (ч. 2 ст. 383 КК України) та завідомо неправдиве показання потерпілого (ч. 2 ст. 384 КК України), та усвідомлюючи, що його повідомлення про вчинення злочину та попередні показання є неправдивими. Поряд з цим, від проведення судово-медичної експертизи останній відмовився, не надавши об’єктивних причини своїм діям.

Зважаючи на дані обставини, О. пред’явлено звинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384 КК України, а кримінальне провадженні відносно нього направлено до суду, таким чином змінивши йому статус потерпілого в одному провадженні на обвинуваченого в іншому.

Усвідомлюючи тяжкість покарання, яке йому загрожує, О. та його захисник звернулись до прокурора та уклали угоду про визнання винуватості.

Вироком Вінницького міського суду дану угоду затверджено, О. визнано винним та засуджено до покарання у виді 4 років позбавлення волі, та на підставі статті 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури
Іван Шубін


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Video >>

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017 - 18:50
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю сессию Львовского облсовета. Не дождавшись очереди рассмотрения их вопроса, они ворвались в сессионный зал и потребовали, чтобы депутатский корпус немедленно проголосовал за их обращение. Глава ...

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017
Курьезная история произошла с журналистом BBC ...