У Вінниці чоловік, який знехтував вироком суду, буде відбувати покарання у виправному центрі

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину особи, яка умисно ухилялася від відбування покарання у виді позбавлення права обіймати керівні посади в юридичних особах усіх форм власності.

Так, 41-річний житель міста Вінниця, який попередньо був засуджений судом за підкуп службової особи юридичної особи, ухилився від відбування одного з призначених йому покарань та, нехтуючи вимогами вироку суду, продовжив займати керівні посади у двох юридичних особах, засновником яких він був. Незважаючи на те, що кримінальна справа пройшла шлях від суду першої до суду касаційної інстанції, Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено виконання вироку суду щодо громадянина, який ухилявся від призначеного покарання та намагався уникнути кримінальної відповідальності, виїхавши за кордон.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів, судом громадянину винесено обвинувальний вирок та визнано його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 389 Кримінального кодексу України. Тепер він буде відбувати покарання у виправному центрі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури О. Коцага

 


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Террористы «ДНР» устроили дерзкую провокацию возле Горловки: видео

14.02.2019 - 23:46
Террористы устроили провокацию с гражданским населением в серой зоне Сначала донецкий губернатор Александр Куць сообщил о том, что уже после официального закрытия дорожного коридора в 17:00 террористы выпустили из Горловки ...

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017
Пресс-центр штаба АТО разместил у ...