У Вінниці через петицію хочуть заборонити знесення стадіону СК «Нива»

Вінничанин Максим Захарчук лише 10 липня опублікував петицію до міськради щодо заборони знесення стадіону СК «Нива» біля парку «Хімік». Протягом доби вона зібрала ледь не половину від потрібних для розгляду 350 електронних підписів. Однак, зазначимо, що цей стадіон не є муніципальним.

За словами автора петиції, у 2024-му дітей, які займаються футболом, виселяють зі стадіону СК «Нива», що біля парку «Хімік» «під приводом його знесення для будівництва житлового кварталу».

«Даний стадіон останні десятиліття став одним із центрів розвитку дитячого футболу не тільки в Вінниці, а й всієї України, адже тут зароджувався донедавна міжнародний турнір дитячого футболу «Utmost», завдяки якому Вінницю відвідали багато дітей та дорослих не тільки з України», – зауважив містянин.

Він стурбований, що «завтра без стадіону та тренувань залишаться дитячі школи «Прем’єр Нива», «Нива», та інші.

«Тому, прошу розглянути можливість збереження стадіону СК «Нива», та вжити всіх можливих заходів для цього», – підкреслив ініціатор звернення.

Що стосується дорослого футболу, то нагадаємо, що на VІ Конференції ПФЛ України у Києві 13 червня було обговорено та проголосовано, зокрема, за розподіл команд між групами різних ліг у сезоні 2024/25. Зокрема, Другої ліги. Оскільки значно збільшилась кількість професійних команд, вирішено знову проводити змагання у двох групах.

Клуби поділили за географічною ознакою. Вінницька «Нива» потрапила до Групи «А», в якій змагатимуться клуби із західних регіонів.

Серед умовних «друголігових» старожилів суперниками вінничан будуть «Скала 1911» (Стрий), «Рух-2» (Львів) і «Реал Фарма» (Одеса). А от новачків значно більше: «Вільхівці» (Львівщина), «Верес-Ізотоп 2» (Рівне), «Куликів» (Львівщина), «Полісся 2» (Житомир), «Пробій» (Городенка, Івано-Франківщина), «Нива 2» (Тернопіль). Загалом виступатимуть 11 команд.

Але через проблеми із мобілізацією команда буде робити ставку на молодь.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016 - 12:03
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко прокомментировала те протесты, которые нынче разворачиваются в Украине. Она заявила, что Украине и украинцам нельзя разъединяться и следует научиться бороться за свои права. А те, ...

Автомобильный паркинг ушел под землю (видео)

10.11.2015
В минувшие выходные в штате ...