У Туреччині завершилося голосування на виборах президента
Голосування на парламентських і президентських виборах в Туреччині завершилося. Тепер там починається лічба голосів. Про це повідомляє турецьке інформаційне агентство Anadolu в неділю, 14 травня.
Виборчі дільниці закрилися о 17:00. Якраз із цього моменту починають рахувати голоси. ЗМІ заборонено повідомляти про часткові результати до 21:00 за місцевим часом, що збігається з київським.
Чинний президент Реджеп Таїп Ердоган віддав свій голос в одному з районів Стамбула, а після того вирушив до Анкари.
Основний опонент Ердогана, спільний кандидат від опозиції Кемаль Киличдароглу, та третій кандидат Сінан Оган голосували в Анкарі.
Киличдароглу після голосування зазначив у коментарі виданням, що «усім нам не вистачало демократії» та висловив надію, що «у цю країну прийде весна і весна завжди триватиме».
У разі, коли жоден з кандидатів не набере понад 50% голосів, то президентські перегони визначать переможця у другому турі, що пройде 28 травня.
Зазначимо, що останні соцопитування свідчили, що Киличдароглу випереджає Ердогана на п’ять процентних пунктів.

Подпишитесь на новости