У Туреччині завершилося голосування на виборах президента

Голосування на парламентських і президентських виборах в Туреччині завершилося. Тепер там починається лічба голосів. Про це повідомляє турецьке інформаційне агентство Anadolu в неділю, 14 травня.

Виборчі дільниці закрилися о 17:00. Якраз із цього моменту починають рахувати голоси. ЗМІ заборонено повідомляти про часткові результати до 21:00 за місцевим часом, що збігається з київським. 

Чинний президент Реджеп Таїп Ердоган віддав свій голос в одному з районів Стамбула, а після того вирушив до Анкари.

Основний опонент Ердогана, спільний кандидат від опозиції Кемаль Киличдароглу, та третій кандидат Сінан Оган голосували в Анкарі.

Киличдароглу після голосування зазначив у коментарі виданням, що «усім нам не вистачало демократії» та висловив надію, що «у цю країну прийде весна і весна завжди триватиме».

У разі, коли жоден з кандидатів не набере понад 50% голосів, то президентські перегони визначать переможця у другому турі, що пройде 28 травня.

Зазначимо, що останні соцопитування свідчили, що Киличдароглу випереджає Ердогана на п’ять процентних пунктів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018 - 23:02
Здание Верховной Рады с наступлением темноты подсветили красным цветом. Выглядит весьма зловеще. Причем, не сразу и заметишь сверху «Поборем туберкулез вместе». Оказывается, данная подсветка — один из элементов в программе ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...

Кот, который сломался

12.12.2015
Иногда коты похожи на игрушку, ...