У Туреччині затримали жінку, причетну до вбивства посла РФ

У Стамбулі затримали жінку, яку звинувачують у причетності до вбивства російського посла Андрія Карлова, який був застрелений під час відкриття виставки в Анкарі у грудні 2016 року. Про це 15 серпня повідомляє IHA.

«У ході операції в Стамбулі було затримано дружину Шахіна Сьогута, який був приватним імамом виконавця вбивства Мевлюта Алтинташа», — йдеться у повідомленні.

Шахін Сьогут, якого раніше було визнано «куратором» замаху на вбивство, був засуджений до довічного ув’язнення. Дружині Сьогута також було заочно винесено судовий вирок та видано ордер на її арешт, але жінка понад шість років переховувалася від правоохоронців. Її затримали в ході операції спецслужб в одному з районів Стамбула.

Нагадаємо, посол Росії в Туреччині Андрій Карлов був вбитий 19 грудня 2016 року під час його виступу на відкритті виставки Росія очима турків в Анкарі. Вбивство вчинив колишній поліцейський Мевлют Алтинташ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Александр Подолян с Винничины прошел в следующий этап на шоу «Голос країни. Діти»

21.11.2016 - 16:52
В воскресенье на шоу «Голос країни. Діти» Александр Подолян из Шаргородского района получил поддержку своего тренера Тины Кароль и прошел в следующий этап песенного конкурса. Этап 20 ноября представлял собой «Битву ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...

В вашингтонской кофейне ввели пикантный дресс-код: фото, видео

21.03.2017
Даже удивительно, что кафе, магазины, ...