У Туреччині протестувальники проривалися на авіабазу США

У Туреччині на американську авіабазу Інджирлік в Адані намагалася потрапити група протестувальників, яка хотіла висловити протест Ізраїлю й США. Щоб розігнати натовп, поліція застосувала перцевий газ і водомети, повідомляє NTV.

Повідомляється, що організатор протесту — Фонд гуманітарної допомоги з прав людини та свобод (IHH).

Поліцейські перекрили вулиці й проспекти навколо бази.

Групі дозволили провести мітинг у відведеному для цього місці, але коли колона наблизилася до авіабази, деякі учасники спробували проникнути на базу через поля, і тоді кінна поліція й загони охорони громадського порядку застосували перцевий газ і водомети.

Як відомо, президент Туреччини дуже активно підтримує мітингарів проти Ізраїлю і захисників Палестини. Хоча насправді більш схоже, що й організацію ХАМАС він захищає. Адже зробив заяву, що не вважає її терористичною. Більше того, Ізраїль Ердоган назвав окупантом…

Але, як бачимо, президент Туреччини не бажає приймати участь у конфлікті зі США особисто. Тому спроба прориву на американську авіабазу й була придушена.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает ...

Активисты Нацкорпуса выдвинули жесткие претензии «Шахтеру»: видео

28.11.2017
Представители фанатских группировок Kharkiv City ...