У Сумській і Чернігівській областях ЗСУ б’ють по ворогу на випередження, – Наєв

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв нагадує, що війна з Росією охопила не лише схід та південь України. Північна операційна зона також не є виключенням. Про це йдеться в його сьогоднішньому зверненні.

«В прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей (так як й на всій території країни) діє правовий режим воєнного стану. Щодня ворог наносить по тим територіям вогневе ураження. Противник використовує різні види зброї, включаючи авіацію, артилерію, міномети та гранатомети, залучає диверсійні групи., — каже генерал Наєв. — Росія використовує всі їй відомі й можливі військові вміння, щоб знищити нашу націю, і байдуже, куди влучить випущена ракета, снаряд чи куля.

Кордон на півночі нашої країни — це лінія зіткнення з ворогом зі всіма притаманними їй бойовими діями.

Ці бойові дії можуть призвести до загибелі як цивільних, так і військових людей, взяття їх в полон та руйнування цілих прикордонних сіл та міст. Кожен цивільний має чітко усвідомити, що перебування поблизу кордону з Росією є небезпечним!

Щодня військові адміністрації вирішують питання евакуації мешканців з цих областей, так само, як з прифронтових населених пунктів на Сході та Півдні України.

Війна триває, і для того, щоб українські військові могли вести повноцінний обмін вогнем та нищити ворога не задумуючись, що можуть нашкодити нашим громадянам, кожен свідомий українець має прислухатися до порад військових адміністрацій.

За кожний постріл, намагання задіяти диверсантів окупант отримує гідну відповідь, діємо й на випередження!

Велика шана кожному українському воїну, хто проявляє свою мужність та відвагу, захищаючи нашу незалежність! Слава Україні! Разом переможемо!»

Нагадаємо, на початку січня Наєв зазначав, що поточна ситуація з переносними зенітними комплексами для мобільних груп ППО «така, що боєприпасів вистачає, щоб витримати кілька наступних потужних атак».

«Але в середньостроковій і довгостроковій перспективі нам потрібна допомога західних країн для поповнення ракетного запасу», — казав Наєв. Він додав, що у пріоритеті наразі «більше боєприпасів», оскільки російські загарбники «дуже хочуть виснажити нашу систему ППО».

Командувач Об’єднаних сил зазначив, що захисники неба хотіли б «більше ракет для «Петріотів» і самих систем».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017 - 14:14
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и определили конкретное место откуда 31 января велся обстрел ракетами «Града» Авдеевки. Речь о том обстреле, который был зафиксирован в 10:40 утра. Напомним, вчера до обеда ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...

Що вінничани знають про нову вулицю Замостянську: відео

21.11.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...