У США запропонували три сценарії фіналу війни, два Зеленський відкинув, – WP

Сьогодні зранку в селі Міжводне (на мапі позначено червоним квадратиком) Чорноморського району окупованого Криму невідомі підняли український прапор на досить високу щоглу. Про цю спецоперацію повідомляють місцеві жителі, дивись відео.

Тим часом The Washington Post написала про те, що президент Володимир Зеленський, перебуваючи в Сполучених Штатах Америки, начебто категорично відмовився від варіантів Вашингтона по деокупації України без півострова.

Начебто йому запропонували три варіанти, виконання б яких могло б задовільнити Україну: повернення до стану 23 лютого 2022 року (з окупованими Кримом і ОРДЛО), звільнення всієї материкової частини України без півострова, повернення до кордонів до 2014 року.

Зеленський обрав останній варіант, як єдиний можливий.

Звісно, США не вирішують питання реалізації будь-якого з цих сценаріїв, адже кожен з них потребує або військового успіху ЗСУ, або згоди Кремля відступити і припинити розпочате ним божевілля. Однак, Вашингтон хоче для себе розуміти, над яким варіантом йому працювати і до чого схиляти Москву.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018 - 17:37
Украинские ракетные войска провели успешные испытания крылатой ракеты. Пуск проводился с полигона на юге Одесской области. Ракета поразила морскую цель на расстоянии 100 километров. Об этом сообщает пресс-служба СНБО. «Украинские ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...