У США вирішують надати Україні ББМ Stryker

США можуть передати Україні бойові броньовані машини Stryker в рамках пакету допомоги. Про це у понеділок, 9 січня, повідомляє Politico з посиланням на неназваного чиновника у Пентагоні.

Зазначається, що Страйкери можуть бути частиною наступного пакету військової допомоги. Адміністрація може оголосити про новий пакет наприкінці наступного тижня приблизно під час наступного засідання Контактної групи Рамштайн.

Остаточного рішення про їх передачу ще не ухвалено, і відправку в Україну нового типу бойових машин можуть дещо відкласти.

«Українцям потрібні бронетранспортери, і, якщо не рахувати інших країн, які їх надають, це те, що у нас є на озброєнні. Він не такий гарний, як Bradley для танкового бою, але вдалий для захисту піхоти у ближньому бою», — сказав представник Міноборони США.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що США передадуть Україні БМП Bradley, а ФРН – Marder.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Слепаков спел вторую песню про сборную России по футболу: видео

26.06.2018 - 03:30
Российский сценарист и комедийный актер Семен Слепаков и группа «Ленинград» российского музыканта Сергея Шнурова посвятили песню игре футбольной сборной РФ на чемпионате мира. Песня опубликована на канале группы «Ленинград» в YouTube. В ней ...

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный ...