У США собаки хворіють невідомою інфекцію, яка не реагує на антибіотики

Ветеринарні лабораторії в кількох штатах США розслідують невідому гостру респіраторну інфекцію, яка поширюється серед собак, і не реагує на антибіотики.

Орегон, Колорадо і Нью-Гемпшир входять до числа штатів, де були зафіксовані випадки захворювання у тварин, пише АР.

Хвороба у собак проявляється кашлем, чханням, виділенням з носа або очей і млявістю, викликає пневмонію та не реагує на лікування антибіотиками.

Департамент сільського господарства штату Орегон задокументував понад 200 випадків захворювання у тварин з середини серпня. У держустанові закликали власників домашніх тварин негайно звертатися до ветеринара, якщо їхній собака захворів. 

Департамент також співпрацює з державними дослідниками та Національною лабораторією ветеринарних служб Міністерства сільського господарства США, щоб з’ясувати, що саме викликає хворобу у тварин.

Як повідомив директор Орегонської ветеринарної діагностичної лабораторії Курт Вільямс, хвороба є смертельною, однак нині важко назвати точну цифру, скільки собак померло.

Він закликав власників тварин не панікувати і вакцинувати їх. Правда, тут виникає питання — від чого вакцинувати, якщо хвороба невідома?


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018 - 00:30
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий Ярош выложил у себя в Фейсбук видео, которое подписал коротко «Ось, якось так і воюємо…:) третя сила 🙂 комбат Чорний креативить:)» Напомним, ранее Ярош назвал Черного ...