У США провалили ще один законопроєкт з допомогою Україні

Сенат США не підтримав законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню і нове фінансування для захисту кордонів.

Про даний законопроект демократи та республіканці домовлялися кілька місяців, однак спірним питанням став захист кордонів.

Провальне голосування за законопроект прогнозували ще напередодні, оскільки його відмовилися підтримувати республіканці.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що лідер демократів у Сенаті Чак Шумер має намір винести на розгляд сенаторів пакет, до якого входить фінансування допомоги Україні на понад 60 млрд євро, без питання захисту кордону.

Як повідомлялося, нижня палата Конгресу (Палата представників) у вівторок, 6 лютого, так і не ухвалила проєкт закону представників Республіканської партії, в якому передбачено виділення допомоги тільки Ізраїлю.

У США лідер демократів у Сенаті Чак Шумер має намір винести на розгляд сенаторів пакет, до якого входить фінансування допомоги Україні на понад 60 млрд євро, без питання захисту кордону. Про це повідомляє The Hill.

Очікується, що законопроект у такому вигляді буде ухвалено.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» добыл волевую победу над «Александрией»: видео голов

12.08.2017 - 22:30
Донецкий «Шахтер» взял в пятом туре чемпионата свои три очка и вновь переместился на второе место в турнирной таблице, отставая от «Динамо» на один пункт. При этом все могло закончиться ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...

В Виннице взяли ОПГ, вооруженную пистолетом Макарова, тепловизором и набором отмычек (видео)

10.11.2016
Винницкие правоохранители задержали группу «профессиональных» ...