У США пояснили, навіщо РФ потрібне припинення вогню

Тимчасове припинення вогню та перемир’я необхідне Росії для того, щоб вона могла провести зачистку на окупованих територіях і зібрати сили для нового удару по Україні. Про це заявив  державний секретар США Ентоні Блінкен. Фактично він ще раз сформулював те, про що неоднарозова заявляла як українська влада, так і наші союзники з багатьох країн.

За словами голови зовнішньополітичного відомства США, до закликів про припинення вогню та перемир’я необхідно підходити дуже виважено.

«Всі ми маємо розуміти і усвідомлювати, що коли ми закликаємо до припинення вогню, з найкращими намірами до заморожування конфлікту, це дозволить Росії закріпитися і підготуватися до подальшої атаки», — сказав Блінкен.

Держсекретар США підкреслив, що всі хочуть, аби гармати замовкли, проте до цього не можна йти найлегшим шляхом. «Потрібно досягти справедливого та тривалого миру», — наголосив він.

Нагадаємо, про переговори останнім часом почали заявляти Китай, Індія і Бразілія. Це з великих країн. Завжди цю путінську мрію підтримувала Угорщина.

Раніше координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі назвав заяви китайської влади «купою нісенітниць». Фактично Кірбі рівно тиждень тому, 21 березня, розкритикував заяви китайського лідера Сі Цзіньпіна про те, що КНР нібито є неупередженою стороною в російсько-українській війні.

Таку оцінку Кірбі дав на брифінгу для журналістів.

«Я не думаю, що можна обґрунтовано сприймати Китай як неупереджену країну в будь-якому випадку», – підкреслив представник Білого дому.

«Вони не засудили вторгнення. Вони не припинили купувати російську нафту і російські енергоносії. Президент Сі вважав за потрібне прилетіти аж до Москви, жодного разу не поговорив з президентом Зеленським, не відвідав Україну, не поцікавився поглядом українців, і він і його режим продовжують повторювати російську пропаганду про те, що це якась війна Заходу проти Росії, що це якась екзистенційна загроза. Як на мене, це просто купа нісенітниць», – додав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Какие развивающие игрушки необходимы ребенку до 6 месяцев

11.09.2016 - 20:39
Количество развивающих игрушек для маленького ребенка поражает разнообразием выбора. Но не окажется ли очередная покупка пустой тратой денег? Молодая мама Юлия Янчар, на собственном опыте столкнувшаяся и с этой проблемой, ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...