У Румунії припинили блокувати рух вантажівок на кордоні з Україною

Нарешті рух вантажівок в пункті пропуску «Порубне» з 20 січня повністю розблокований.

«20 січня о 00:30 від представників прикордонної поліції Румунії отримано інформацію про припинення блокування протестувальниками руху вантажних транспортних засобів через пункт пропуску «Порубне-Сірет», — повідомила ДПСУ.

Прикордонники наголошують, що оформлення всіх категорій транспортних засобів як на в’їзд, так і на виїзд з України здійснюється встановленим порядком.

Для вантажівок продовжує діяти електронна черга.

Як відомо, ще 16 січня, реагуючи на блокування кордону, міністерство сільського господарства Румунії досягло угоди з представниками великих фермерських організацій. Задоволено вимоги сільгоспвиробників, які протестували шість днів і блокували кордон з Україною. 

Але вже наступного дня протестувальники чомусь продовжили блокування… Знадобилося три дні, щоб його припинити.

Зазначимо, що міністр сільського господарства Румунії Флорін Барбу розповів, що угода включає 13 вимог фермерів. Обговорення триватимуть і далі, бо потрібно знайти компроміс щодо невирішених вимог. Уряд зобов’язався повністю субсидіювати всі сільськогосподарські акцизи до 2026 року та негайно ввести в дію положення про субсидовані відсоткові позики.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016 - 12:03
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко прокомментировала те протесты, которые нынче разворачиваются в Украине. Она заявила, что Украине и украинцам нельзя разъединяться и следует научиться бороться за свои права. А те, ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...