У Росії зробили заяву про пілота, який перегнав в Україну вертоліт Мі-8

Російські спецслужби отримали наказ про ліквідацію командира вертольота Мі-8 Максима Кузьмінова, який у серпні перелетів до України.

Про це російські фашисти — офіцери ГРУ — заявили російському пропагандистському каналу Россия 1.

Російські державні медіа вперше докладно розповіли про викрадання вертольота, що сталося в серпні. У сюжеті Кузьмінова називають «предателем родины», «падальщиком» та «продажной шкурой».

Льотчика, який за сприяння ГУР Міноборони України перегнав вертоліт Мі-8 на підконтрольну ЗСУ територію, автор сюжету звинуватив у вбивстві інших членів екіпажу.

Також у сюжеті наголошується, що російські спецслужби вже отримали наказ про ліквідацію Кузьмінова. 

«Знайдемо людину і покараємо її за всією суворістю закону нашої держави за зраду», — говорить один із чотирьох бійців, чия особа прихована.

Представник російської контррозвідки заявив, що злочин пілота не має терміну давності.

Нагадаємо, у кінці серпня стало відомо, що російський вертоліт Мі-8 перелетів до України. Пілот РФ Максим Кузьмінов таємно домовився з українською розвідкою. Очільник ГУР Кирило Буданов називав операцію Синиця однією з найкращих проведених його відомством за всю історію України.

Кузьмінов став одним з героїв документального фільму «Збиті льотчики Росії» із циклу «Воєнна розвідка України». «Ніхто не хоче цієї війни. Ось побачите, коли Україна переможе, це лише питання часу», – сказав росіянин серед іншого в оприлюдненому ролику.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Палермо несколько часов гулял бенгальский тигр: видео

29.01.2017 - 12:16
В главном городе Сицилии утром 28 января произошел довольно необычный инцидент. По улицам Палермо разгуливал бенгальский тигр по кличке Оскар. Как оказалось, хищник сбежал из цирка-шапито, приехавшего в Италию из ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...