У Росії підірвали Захара Прилєпіна

У російському Нижньому Новгороді невідомі підірвали автомобіль одіозного письменника-українофоба, та колишнього «політрука ДНР», Захара Прилєпіна.

Він вижив, але поранений, повідомляють російські ЗМІ у суботу, 6 травня.

«У Нижньому Новгороді підірвано автомобіль письменника Захара Прилепіна. Він вижив, але поранений, перебуває у свідомості», – йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, вибуховий пристрій був закріплений під автомобілем Audi Q7.

Вибух стався близько 10:40 ранку в районі міста Бор Нижегородської області. Начебто за Прилєпіним стежили й дочекалися, коли він висадить із машини доньку. Після детонації авто перекинулося. Зараз до нього відправлені вертоліт і швидка, щоб перевезти до Нижнього Новгорода.

Захар Прилєпін у важкому стані – у нього зламані обидві ноги. При цьому повідомляється, що загинув його охоронець – начебто громадянин України на ім’я Олександр, відомий під позивним «Злий».

В жовтні 2020 року командир другого взводу четвертого окремого штурмового батальйону спеціального призначення російсько-терористичних формувань ДНР з позивним Рос звинуватив російського письменника (бувшого раніше бойовиком ДНР) Захара Прилєпіна в тому, що під час «служби» в даному бандформуванні він не провів на передовій жодного дня чи ночі: «Усі його фото та відео за його участю на «передовій» є постановочними». Дивись скрін.

Нагадаємо, нещодавно в російському Пітері підірвали «воєнкора» Владлена Татарського. Той не вижив.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощным ударом уничтожена передовая позиция террористов, видео

22.02.2018 - 10:07
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...