У РФ вже знають ім’я наступника Путіна, – Данілов

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що у владних колах РФ зрозуміли, що глава Кремля Володимир Путін веде Росію до прірви і шукають йому заміну. Дехто навіть знає ім’я його наступника.

Про це Данілов розповів в інтерв’ю 24 каналу.

«Питання Путіна в Росії вже майже закрите. Деякі вже знають ім’я того, хто працюватиме після Путіна», — заявив він.

За словами Данілова, представники української влади мають свої припущення про те, що далі відбуватиметься в Росії і хто може стати наступником Путіна.

Раніше повідомлялось, що низка кремлівських політиків шукають можливість відійти від президента РФ Путіна. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в інтерв’ю УНІАН, яке було опубліковано 2 жовтня минулого року.

Він розповів, що зараз окремі представники Кремля намагаються знайти можливість уникнути Путіна, щоб врятувати себе і своє становище. За його словами, деякі представники верхівки РФ шукають канали для того, щоб убезпечити себе.

«Безумовно, неформальні канали теж існують. Публічна політика — це дуже важлива складова, але, крім неї, існує ще й закулісся. Україна використовує всі інструменти, як публічні, так і закриті», — сказав Юсов.

Він зазначив, що серед військово-політичного керівництва та бізнес-еліти Росії «далеко не всі в захваті від тієї каші, яку заварив «колективний Путін» і сам божевільний диктатор».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились новые подробности взрывов в метро Питера: фото, видео

03.04.2017 - 16:02
На серию взрывов в подземке российского Питера отреагировал президент Путин. Он выразил соболезнования погибшим. Кроме этого, Путин заявил. что рассматриваются все возможные версии — теракт, криминальные разборки, а также бытовая. ...

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам ...

Собаки ведут себя за столом как люди (видео)

20.04.2016
На видео собаки, которых, вероятно, ...