У РФ обговорювали удар по цілям в Німеччині, – перехоплення розвідки

Західні спецслужби перехопили радіоповідомлення ВМФ РФ, де обговорювалися сценарії ядерного удару по Німеччині. Це сталося під час проведення росіянами маневру на Балтійському морі наприкінці 2021 року.

Про це повідомляє німецьке видання Spiegel.

ЗМІ повідомляє, що у перехопленні йшлося про ядерні удари по Німеччині із зазначенням трьох цілей: Берлін, авіабаза Сполучених Штатів Америки в Рамштайні та авіабаза Бюхель, де американська армія зберігає ядерну зброю.

Експерти з безпеки мають два пояснення цього перехоплення. Частина впевнена, що використання ядерної зброї обговорювалося та відпрацьовувалося на військових навчаннях, що також відбувалося під час маневрів НАТО. Інші вважають, що росіяни знали про прослуховування, тому навмисно назвали цілі, щоб залякати Захід.

За результатами опитування Civey для Spiegel показують, що в Німеччині 51% німців стурбовані можливістю початку ядерної війни, 57% — побоюються ядерного удару Росії по Україні, а 37% — по Німеччині.

Нагадаємо, на цьому тижні в Кремлі продовжили брехати на весь світ про ядерну бомбу українців. Так, 26 жовтня про неї верз Путін, а Шойгу навіть дзвонив з «попередженнями» у Китай та Індію. І це при тому, що уряди всіх країн володіють розвідувальною інформацією і знають, що влада РФ розігрує виставу.

Російське видання «РИА Новости», яке працює на путінський режим, повідомило, що Україна нібито завершила технічну підготовку до провокації із «брудною бомбою».

В свою чергу, російське МЗС проілюструвало нібито підготовку акції з «брудною бомбою» фотографією 12-річної давності. Зазначається, що співробітники українського підприємства «Южмаш» підготували муляж ракети російського комплексу «Іскандер», який планується начинити радіоактивним матеріалом, а потім збити українськими ППО над зоною відчуження Чорнобильської АЕС та звинуватити Росію у застосуванні зброї з ядерним зарядом.

При цьому МЗС РФ опублікувало повідомлення в Twitter, в якому з посиланням на Міноборони Росії заявило, що нібито «двом організаціям України було прямо наказано створити так звану брудну бомбу». До повідомлення було додано фото Міністерства оборони Росії з ядерними об’єктами. Незабаром уряд Словенії заявив у Twitter, що на слайді для ілюстрації підготовки «брудної бомби» було використано фото сховища радіоактивних відходів АЕС у Словенії, зроблену у 2010 році.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман поблагодарил всех за тепло и поздравил с Новым годом: видео

01.01.2017 - 02:25
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман на своей странице в Фейсбук разместил видео с поздравлением всем украинцам с Новым годом и Рождеством. Он пожелал согласия, мира и исполнения всех желаний. Поблагодарил всех ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...