У Путіна оголосили, що очікують від Трампа
Заступник голови Ради безпеки фашистської РФ Дмитро Медведєв зухвало заявив, що президент США Дональд Трамп потрапив «в альтернативну реальність», але очікує, що згодом повернеться «до реального стану справ». Про це він написав у Телеграм в середу, 24 вересня.

На думку Медведєва, після зустрічей з президентами України і Франції американський лідер «знову потрапив в альтернативну реальність і видав порцію політичних заклинань на тему «як слабка Росія». І саме у такій реальності «давно і щасливо живуть попередники Трампа Обама та Байден».
«Але Трамп не такий! Не маю сумніву – він повернеться. Він завжди повертається», – зазнчив він.
Медведєв вважає, що за кілька днів позиція Трампа зміниться: «Головне – частіше кардинально змінювати свою точку зору на різні питання. І все буде добре. У цьому суть успішного державного управління через соціальні мережі».
Фактично посіпака Путіна незадоволений тим, що Трамп нарешті вийшов з полону нав’язаного Путіним світосприйняття. Але сподівається, що Кремлю знову вдастся на нього вплинути і допомагати у війні проти України своєю бездіяльністю.
При цьому, Медведєв ще й дозволяє собі насміхатися над Трампом, говорячи, що треба частіше змінювати свою точку зору…
Зазначимо, що Трамп учора заявив, що Росія немає серйозних успіхів на війні, а її економіка жахлива.
Подпишитесь на новости
























