У ПС ЗСУ повідомили про загальну кількість збитих «Кинджалів»

Починаючи з четвертого травня 2023 року американські зенітно-ракетні комплекси «Patriot» в Україні збили уже п’ятнадцять аеробалістичних швидкісних російських ракет «Кинджал» Х-47.

Про це повідомив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. Точні дати збиття він не вказав, однак зазначив два епізоди, коли «Патріоти» збивали по шість «Кинджалів».

«Це дуже гарні для нас новини», — зазначив Юрій Ігнат і тут же підкреслив, що наявних в України систем Patriot мало: «Кілька батарей – це недостатньо».

В чому новина, незрозуміло, адже ще 14 грудня сам пан Юрій повідомляв про збиття над Києвом ракети Кинджал. Це і був п’ятнадцятий… Адже про 14 заявлялося набагато раніше. І дійсно, двічі оголошувалося про збиття по шість Кинджалів і тричі по одному.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе на журналистов совершено вооруженное нападение, есть раненные (видео)

03.05.2016 - 18:23
Сегодня, 3 мая, было совершено вооруженное нападение на съемочную группу одесского «Седьмого телеканала». Событие произошло возле офиса канала. К тележурналистам подошли трое парней в спортивной одежде, после чего началась драка. ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016
Происшествие с танком случилось у ...