У посольстві України заявили про можливу евакуацію українців із Грузії

Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Андрій Касьянов заявив, що посольство України не відкидає можливості евакуації українських громадян із країни, якщо їм загрожуватиме небезпека після відновлення прямого авіаційного сполучення між Грузією та РФ та масового напливу росіян.

Про це він сказав у інтерв’ю Європейській правді.

Він наголосив, що евакуація проводитиметься за наявності реальних загроз життю та безпеці українців у Грузії.

«Зараз ми обговорюємо можливість організації спеціальних евакуаційних маршрутів саме для тих найбільш вразливих верств населення України, які справді не мають коштів для повернення. При цьому ми розглядаємо наземний транспорт як найоптимальніший», — додав Касьянов.

Нагадаємо, днями президент Грузії Саломе Зурабішвілі виступила проти відновлення прямого авіасполучення з Росією і зажадала посилити умови перебування росіян у країні. Про це повідомила прес-служба Зурабішвілі.

«Я не вітаю відновлення рейсів до Росії! Я не можу погодитися з аргументом, який використовується на підтримку цієї позиції, тобто нібито вона служить полегшенню проблем грузинів, що проживають у Росії», — зазначила президент.

За її словами, для грузинського суспільства і для неї самої є «як мінімум, незрозумілою» позиція чинного грузинського уряду щодо російського вторгнення в Україну.

Зурабішвілі закликала уряд «серйозно вивчити питання припливу російських громадян» до Грузії, щоб врахувати і захистити безпеку та національні інтереси грузинів.

«Також замість відновлення польотів уряду слід подбати про репутацію країни, категорично відповісти на звинувачення на адресу країни – про обхід санкцій (проти РФ, – ред.) через Грузію!», — наголосила президент.

Як відомо, після вторгнення РФ в Україну прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що країна не приєднається до західних санкцій проти Росії.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Геращенко опубликовал видео расстрела супружеской пары в Николаеве

30.01.2019 - 19:37
У Ленинского райсуда Николаева были расстреляны в упор муж с женой. Оба погибли. Как видно на записи, появившейся в сети, после убийства двое мужчин спорили, кто сядет за руль машины ...

Появилось видео мощного извержения вулкана Этна

16.03.2017
В результате извержения лавы из ...

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...