У Польщі здійснили наймасштабніше пошкодження українського зерна

У Польщі невідомі вчинили черговий антиукраїнський акт. Вже вчетверте висипали на землю зерно з України.

Як повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, новий акт вандалізму – в ніч з 24 на 25 лютого на станції Котомеж. Була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів. Всього 160 тонн кукурудзи, що є сумним рекордом…

Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу. Наше міністерство вчергове апелює до польської влади і поліції із закликами знайти і покарати винних.

Нагадаємо, польські протестувальники у вівторок, 20 лютого, перекрили залізницю поблизу пункту пропуску Медика-Шегині та розсипали зерно із вагона. На відео злочину помітно, що протестувальники робили це із задоволенням.

11 лютого дійшло до того, що з трьох українських фур польські фермери (а це здебільшого представники організації, яку підтримує проросійська партія Конфедерація) висипали зерно на дорогу. Причому, економіці Польщі воно аж ніяк не загрожувало, бо прямувало до Литву в опечатаних фурах. МЗС України вимагає покарання винних у цьому злочині.

У міністерстві сільського господарства Польщі тоді ніби перепросили, але при цьому із черговою порцією звинувачень у бік України.

Зазначимо, що у Польщі багато людей гостро критикують дії фермерів і інших протестувальників. Деякі з них прямо говорять, що ці протести роздмухує Росія через своїх агентів впливу. 

Але проблема ще й в тому, що в Польщі є серйозне протистояння між командами Дуди і Туска, кожен з яких хоче якимось чином використати проти суперника ситуацію з протестами. А страждає Україна, завдається шкода відносинам двох народів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео перепалки между Геращенко и Разумковым

10.09.2019 - 21:03
Сегодня в Верховной Раде произошла словесная перепалка между нардепом Европейской солидарности Ириной Геращенко и спикером Дмитрием Разумковым. Началось все с того, что Геращенко с парламентской трибуны заявила, что пять лет ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...