У Польщі пояснили, чому не збили російську ракету

Польські військові збили би російську ракету, якби у них була упевненість у тому, що вона прямує до якоїсь цілі у Польщі. Про це сказав віцепрем’єр-міністр – міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

Це дещо дивна позиція, адже збиття ворожої цілі над своєю територією демонструє рішучість і здатність захистити громадян, дає зрозуміти Кремлю, що ніхто не буде вагатися, якщо раптом у повітряний простір залетить військовий літак. Така реакція викликала б повагу як всередені Польщі, так і зовні. І при цьому взагалі не наражало Варшаву на реакцію Москви.

«Кожна така ситуація розглядається індивідуально. Але якби були якісь ознаки того, що цей об’єкт прямує до якоїсь цілі, розташованої на території Польщі, він, очевидно, був би збитий», – заявив він.

Косіняк-Камиш додав, що з огляду на такого роду ситуації Польща зміцнює свою систему ППО/ПРО. Відтак були підписані контракти щодо реалізації другого етапу програми ППО/ПРО Вісла.

За його словами, не можна розраховувати на нормальну поведінку і дотримання Росією міжнародного права.

У свою чергу МЗС Польщі заявило, що вимагатиме від РФ пояснень з приводу порушення російською ракетою повітряного простору.

Польща вимагатиме від РФ пояснень у зв’язку з черговим порушенням повітряного простору країни. Перш за все ми закликаємо Російську Федерацію припинити терористичні повітряні атаки проти жителів і території України, а також закінчити війну і зайнятися внутрішніми проблемами країни, – йдеться в заяві.

МЗС Польщі висловило співчуття жертвам російських бомбардувань та їхнім близьким.

«Польща засуджує всі форми тероризму та спроби силового перегляду кордонів», – вказано в заяві.

Раніше стало відомо, що сьогодні вранці російська ракета порушила повітряний простір Польщі в районі населеного пункту Осердув Люблінського воєводства і пробула в ньому 39 секунд.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пуля прошла на вылет через две щеки зевающего бойца: видео

28.11.2017 - 23:54
«Повезло»: пуля прошла на вылет через 2 щеки зевающего бойца, не принеся серьезного вреда Насчитав за первые 18 часов 28 ноября 12 обстрелов террористами украинских позиций на Донбассе, спикер АТО ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...