У Покровськ зайшли нові ДРГ окупантів
В прифронтове місто Покровськ прорвалися нові диверсійно-розвідувальні групи російських окупантів.
Про це повідомив наш захисник і блогер, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Орки по 3-6 людей проникли на вулиці Покровська. Працюємо».
Про це ж, але більш широко у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» розповів й наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:
«…Інфільтрація кацапських ДРГ продовжується. По всіх ознаках захід таких груп відбувся раніше, і готувалося це місяцями… Наслідки, а вони писець які невтішні, і не беручи до уваги окупацію територій».
Не потрібно бути великим стратегом, щоб зрозуміти, що головна причина успіху ворожих ДРГ – дефіцит особового складу в Збройних силах України.
Декілька годин тому президент країни Зеленський повідомив, що зараз ЗСУ активно протидіють російським загарбникам на Покровському напрямку, не дають їм закріпитися і збільшують тиск.
«Маємо успіхи. Дуже результативно діють підрозділи 79-ї та 82-ї десантно-штурмових бригад на напрямку Добропілля. Сьогодні є рішення щодо додаткового зміцнення цього та інших напрямків на Донеччині. Окрема увага – позиціям у Запорізькій області», – зазначив Зеленський.
Подпишитесь на новости
























