У «Пироговці» чоловіку видалили металевий уламок з серця

У Вінницькій обласній лікарні ім. Пирогова після дообстеження у пацієнта виявили металевий уламок в серці, який міг щомиті викликати грізні ускладнення. Аби врятувати життя чоловіка необхідно було негайно видалити цей шматок металу.

Як повідомляють у закладі, чоловік отримав проникаючу травму правої половини грудної клітки з пошкодженням правої легені та правих відділів серця.

«19 січня командою кардіохірургів ВОКЛ ім. М. І. Пирогова на чолі з Сергійчуком О. Л. сумісно з кардіохірургом з Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова Руденко С. А. успішно виконано багатогодинну, надзвичайно складну кардіохірургічну операцію — видалення металевого уламку з серця», — повідомляють у лікарні.

Особливість операції в тому, що виконували її сучасним малотравматичним методом – шляхом бічної мікроторакотомії – через невеликий, порівняно з класичним доступом, розріз грудної клітини.

Операція проводилася на працюючому серці пацієнта без зупинки кровообігу, тоді як зазвичай подібні оперативні втручання проводяться на штучному кровообігу та з зупинкою серця.

«Використання малоінвазивного методу мікроторакотомії при наданні хірургічної допомоги пацієнту з пораненням серця дозволило зменшити об’єм хірургічної травми, зменшити період післяопераційної реабілітації, що відповідає сучасним світовим стандартам надання медичної допомоги», — пояснюють у закладі.

Після операції минуло два тижні — наразі пацієнт почувається добре, проходить післяопераційну реабілітацію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве сожгли автомобиль известного активиста: видео, фото

11.01.2018 - 01:21
В Киеве вечером 10-го января произошел пожар в паркинге, который располагается в многоэтажке по улице Кадетский Гай. Как сообщает dtp.kiev.ua в Facebook, по предварительной информации загорелся один из автомобилей в этом ...

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» ...

Покемономанія на Вінниччині

02.08.2016
Покемономанія вже у Вінниці. Ця ...