У оператора Vodafone виникли проблеми зі зв’язком

У звʼязку зі збоями в Київстар, мережі мобільного оператора Vodafone відчувають майже трикратне навантаження через збільшення кількості користувачів. Про це повідомили у пресслужбі компанії. Крім того, не працює додаток і є проблеми з інтернет-з’єднаннями.

«Навантаження зросло відчутно, в деяких регіонах — до 30%. Мережа та послуги Vodafone працюють, складнощі з поповненням можуть виникати, якщо в терміналі поповнення використовуються картки іншого оператора, який наразі має складнощі в роботі мережі», — пояснили у компанії.

Зазначається, що через велике навантаження на канали обслуговування сьогодні у деяких абонентів можуть виникати обмеження в доступі до застосунку My Vodafone.

«Фахівці вже працюють, щоб забезпечити стабільність роботи сервісів в цих умовах», — запевнили в компанії.

Як відомо, з ранку масштабній хакерській атаці піддався оператор Київстар. Внаслідок атаки на ядро мережі, майже по всій території країни втрачено зв’язок цього провайдера. Тривають відновлювальні роботи.

Як наслідок атаки на Київстар, виникли проблеми з функціонуванням роумінгу. Крім того, є певні проблеми в роботі банківської системи Привата.

Паралельно власник Монобанка заявив, що сьогодні була потужна хакерська атака на Моно, але її відбили.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019 - 16:03
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, которая будто по копирке напоминает «инциденты» в студиях кремлевских ТВ. В эфире ток-шоу, посвященному теме рисунков Шевченко художника А. Грехова глава провода ОУН Николай Коханивский ...

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017
Донецкий «Шахтер» после неудачи в ...

Нардеп попал в тяжелую аварию: видео

07.07.2018
В Кировоградской области попал в ...