У оборонців Авдіївки виникла ще одна проблема

Сама стабільна з точки зору оборони від російських окупантів частина Авдіївки – це коксохімічний завод на північному заході міста. Однак і там ситуація складна і небезпечна.

Третя штурмова бригада Збройних сил України у своїх Телеграмі та Фейсбуці повідомила, що крім безперервних штурмів і ближніх боїв, агресор скидає на АКХЗ по шістдесят авіаційних бомб та веде обстріли фосфорними снарядами.

В результаті відбувається загоряння цистерн з мазутом, а отруйний смог розповсюджується всією територією заводу.

Командир другого механізованого батальйону третьої бригади Вар у своєму телеграм-каналі показав фотографії пожеж, зроблених безпілотним літальним апаратом, та уточнив:

«При горінні ця отруйна речовина має вкрай тяжкі наслідки для здоровʼя та навіть життя наших бійців. Вітер та тиск змінюються, тому цей чад затягнув всю територію та навколо АКХЗ. Випадки отруєння особового складу постійно зростають».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине избившие атошника мужчины на коленях молили о прощении: видео

08.06.2018 - 16:20
Нашумевшая история, произошедшая в села Сигнал Казатинского района, когда два строителя душили и заставили «копать себе могилу» атошника, привела не только к резонансу. Перед Александром Дяком обидчики извинились. Он их ...

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018
Сборная Украины, не пробившаяся на ...

В Керченском проливе горят корабли: появилось видео

21.01.2019
По последним данным, из-за пожара ...