У Німеччині висловилися про шанси змусити Путіна припинити війну

Дипломатичних засобів змусити російського диктатора Путіна припинити війну в Україні на даному етапі немає, тому Україні доведеться продовжувати протистояти агресії РФ.

Про це заявила міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок заявила під час години запитань і відповідей у Бундестазі.

«Було б добре, якби війна якимось чином закінчилася, але якщо Україна припинить боронитися зараз, це означатиме кінець України, а не війни, війна буде продовжена через атаки на інші країни», — переконана Бербок.

Міністерка додала, що зараз, на відміну від часів «холодної» війни, не працює «гаряча лінія» між США, НАТО та Кремлем, оскільки Путін оголосив Альянс своїм головним ворогом.

Анналена Бербок повторила слова про необхідність якомога швидше знайти засоби ППО для України, які треба шукати по всьому світу, і нагадала, що більшість систем, які нині має Україна, походять саме з Німеччини.

Вона також запевнила, що Берлін веде конфіденційні переговори з багатьма країнами, і деякі з них могли б передати системи Patriot Україні через треті крани.

Бербок також підкреслила, що немає загрози припинення допомоги Україні з боку НАТО, незалежно від результатів виборів у США.

На переконання міністерки, своїми свідомими атаками проти української інфраструктури і своїми промовами Путін дає зрозуміти, що він ще не покінчив зі своїми імперськими прагненнями в Україні.

Бербок підкреслила: якщо Путіна не зупинити в Україні, він опиниться на кордонах ЄС і НАТО.

Нагадаємо, у лютому канцлер Німеччини Олаф Шольц дав свою оцінку інтерв’ю Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону. Перший дві години цинічно брехав, а другий підтакував.

Шольц побачив, що лідер фашистського режиму Росії насміхається над знущаннями, що коїть в Україні. І взагалі підкреслив необхідність подальшої підтримки нашої країни.

«Президент Росії насміхається над тим, що Росія насправді коїть в Україні, і наводить цілковито заплутані пояснення причин цієї війни. Для нас це робить питання ще більш очевидним: ми залишаємося цілковито на боці України», – прокоментував тоді Шольц у своєму Twitter (X).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США показали видео, как уничтожили группировку российских наемников в Сирии

29.04.2018 - 15:03
В США показали видео, как ночью 7-го февраля в Сирии были уничтожены российские наемники из ЧВК Вагнера. Американский телеканал MSNBC показал сюжет на эту тему, использовав видео, опубликованное журналистом Ричардом Энгелем ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...