У Німеччині хочуть відмінити виплати для чоловіків з України

Щонайменше 200 тисяч із 980 000 українців, прийнятих у Німеччині, могли б битися проти російських агресорів у себе на батьківщині. Про це 24 травня заявив міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Германн, пише Bild

«Неприйнятно, що ми приймаємо їх і дозволяємо їм ухилятися від обов’язкової військової служби», — обурився політик.

Він підкреслив, що це «не вкладається в голові», що Німеччина робить усе можливе, щоб підтримати Україну у війні, «а потім, з іншого боку, ми приймаємо солдатів».

Він зауважив, що ФРН могла б припинити виплачувати таким чоловікам допомогу. 

«Найменше, що ми можемо зробити, — це не виплачувати таку допомогу громадянам, особливо тим, хто справді зобов’язаний нести військову службу на своїй українській батьківщині і потрібен там для захисту миру і свободи. Не може бути жодних бонусів для тих, хто дезертирує», — сказав він.

Також у Німеччині заявили, що Європа потребує більш справедливого розподілення біженців між країнами та зазначили, що кількість тих, хто шукає притулку саме у Німеччині, продовжує зростати. 

Раніше стало відомо, що Німеччина може допомогти Україні з поверненням військовозобов’язаних чоловіків. Про це 5 травня сказав міністр внутрішніх справ німецької федеральної землі Гессен Роман Посек.

За словами політика, у питанні щодо українських чоловіків існує дилема, оскільки потрібно підтримати обороноздатність України, але водночас Німеччина хоче залишатися безпечним притулком для біженців.

Коментуючи обмеження консульських послуг для чоловіків за кордоном, які запровадило Міністерство закордонних справ України, Посек зауважив, що не бачить шансів, що Німеччина буде видавати якісь власні документи замість протермінованих українських паспортів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017 - 19:38
Военное телевидение Украины показало сюжет под названием «Горные пехотинцы против недобитков Гиви». В сюжете бойцы ВСУ рассказывают об активизации вражеских снайперов. Также говорят, что с наступлением вечеров начинаются обстрелы из ...

Как завести машину с помощью автомата Калашникова (видео)

21.12.2015
Иракские солдаты демонстрируют чудеса изобретательности ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016
Во время съемок демонстрации российского ...