У МЗС відповіли на звинувачення РФ щодо погромів у Махачкалі

Чи є щось дивне у тому, що у фашистській державі починаються єврейські погроми? Дивним була б їх відсутність. Тим паче, коли влада цієї держави, а саме Росії, сама пропагує антисемітизм, а її пропагандистські ЗМІ буквально насолоджуються атаками ХАМАСу на Ізраїль.

Також не дивно, що у своїх погромах Росія спробувала обвинуватити Україну. Це її найулюбленніший прийом — зробити злочин і звинуватити у ньому свого ворога.

Країна-агресор Росія намагається звинуватити Україну у причетності до подій у Махачкалі в Дагестані. Але це лише відзеркалює глибоко вкорінений антисемітизм російських еліт та суспільства. Таку заяву оприлюднив речник МЗС Олег Ніколенко у Facebook в понеділок, 30 жовтня.

Він нагадав, що погрози розправитися з євреями – це наслідок роботи російської державної пропаганди, яка десятиліттями культивувала серед росіян почуття ненависті до інших народів.

«Пригадаємо, що не так давно президент Путін та міністр закордонних справ Лавров виступали із образливими антисемітськими заявами», – зазначив Ніколенко.

За його словами, звинувачення МЗС РФ на адресу України в причетності до подій в Дагестані – «намагання перекласти відповідальність з хворої голови на здорову».

«Ми глибоко переконані, що міжнародна спільнота має рішуче реагувати на прояви расової ненависті в Росії та будь-де в світі», – резюмував Ніколенко.

Нагадаємо, 29 жовтня в аеропорт Махачкали прорвалися сотні людей через приліт літака із Тель-Авіва, яким нібито прибули в Дагестан біженці з Ізраїлю. Натовп ламав двері у приміщенні аеропорту в пошуках євреїв. Поліцейські ніяк не перешкоджали натовпу.

Вже сьогодні зранку стало відомо, що у Росії звинувачують «бандерівців» у подіях в Махачкалі. Начебто якийсь дагестанський телеграм-канал зробив заклики до того, щоб люди збиралися й шли розбиратися з євреями… І начебто він адмініструється з України. Повна маячня… Тим паче, що тисячі чоловікив йшли на погром з криками «Аллаху акбар» явно не через заклик на якомусь нікому невідомому ТГ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смеющаяся лиса

06.11.2015 - 16:40
Лисе удалось добыть пернатую дичь. Радуясь, чернобурка смеется почти как человек. ...