У Москві дрон-камікадзе влучив в приміщення мінекономіки

Минулої ночі (вже першого серпня) баражуючі боєприпаси атакували столицю Росії. Один із них влучив в 21-ий поверх тієї ж вежі, що постраждала під час минулої атаки у бізнес-центр «Москва-Сіті».

Про це масово повідомляють російські засоби масової інформації, представники влади та городяни в соціальних мережах. Мер Собянін зазначив, що в будівлі пошкоджено фасад.

Інші джерела вказують, що вибиті вікна площею 150 квадратних метрів. Відомо, що на 21-му поверсі розташоване міністерство економічного розвитку РФ

Люди пишуть також про звуки вибухів у підмосковних населених пунктах Кубінка та Одинцово.

Міністерство оборони РФ заявило, що до Московської області долетіли три безпілотних літальних апарати. Два з них начебто були знищені протиповітряною обороною над територією Одинцовського і Нарофомінського районів. А третій був подавлений засобами радіоелектронної боротьби. Тобто знову десь брешуть, бо щось таки уразило бізнес-центр «Москва-Сіті».

Тимчасово зупинено роботу московського аеропорту «Внуково».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015 - 12:23
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы выясняют кто из них круче и где, чья территория. Ну как люди! На их пути попадаются те, кто старше, сильнее и мудрее. На представленном нами ...

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, ...

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018
Сегодня в российской Самаре произошел ...