У МОК звинуватили Росію у порушені Олімпійської хартії

У МОК відреагували на провокаційні слова російських урядовців. Зазначимо, що раніше міністр закордонних справ країни-терористки Сергій Лавров звинуватив організацію у зраді ідеалів олімпізму.

Однак у відповідь президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що російська влада порушила Олімпійську хартію.

«З кожним днем ​​ми бачимо все більш агресивні заяви російського уряду та офіційних осіб. Що примітно, так це те, що ця агресивність походить від того самого уряду, який стояв за скандальними маніпуляціями з антидопінговою системою до, під час і після зимових Олімпійських ігор у Сочі у 2014 році.

Важливо також те, що російський уряд, очевидно, ігнорує той факт, що він змусив нас діяти через своє вторгнення та анексію частин України. Вони навіть зобов’язали Олімпійський комітет Росії також анексувати частини, які перебувають під юрисдикцією НОК України. Ось у чому причина цього: до наших дій нас призвело грубе порушення Олімпійської хартії», — цитує Баха The Gurdian.

Олімпійська хартія – основний документ олімпійського спорту. Вона регулює діяльність МОК та міжнародних спортивних федерацій.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе уничтожена российская военная техника: видео

17.04.2018 - 23:32
За первые 18 часов 17 апреля спикер АТО Олег Сушинский зафиксировал 21 обстрел террористами украинских позиций на Донбассе, вследствие чего погиб один и ранены двое наших защитников: «Постраждалих військовослужбовців доправлено ...

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018
В Донецке 23-го апреля загорелся ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...